سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/04/11

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

خرید از سایت Alamy فقط 450.000 تومان

خرید از آلامی Alamy
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏

  • (برای اضافه کردن لینک بر روی ㊉ کلیک نمایید)
  • 0 تومان

خرید از سایت Alamy

دانلود سفارشی از سایت آلامی Alamy

 

المی alamy یک سایت متفاوت انگلیسی است که به طور خاص در حوزه عکاسی خبری نیز فعالیت دارد. آرشیو ناب عکس های تاریخی و سیاه سفید، لینک به تصاویر به روزه ادیتوریال و دعوت به همکاری با خبرنگاران و عکاسان رسانه ای نشان از این واقعیت دارد. به غیر از آن در المی مجموعه میلیونی از تصاویر وکتور، عکس های پیکسلی، ایلستریتور، فیلم و فوتیج ها هم دیده می شود. 

عبارات کلیدی : خرید از سایت alamy – دانلود سفارشی – الامی – دانلود از آلامی – الامی – دانلود از alamy -گرافیکی

خرید از ادوب استوک adobe stock

معرفی سایت المی Alamy

یک سایت انگلیسی بریتانیایی که بسیار در سطح جهان فعال است و در آمریکا، کانادا، استرالیا و حتی هند دفتر پشتیبانی دارد. سایت المی alamy بیش از 260 میلیون عکس، تصاویر وکتوری، تصاویر ایلستریتور، ویدئو و فوتیج، تصاویر 360 درجه و یک منبع عظیم از تصاویر ادیتوریال و خبری در اختیار کاربران خود می گذارد.

اوج تمایز تمایز این سایت انگلیسی با دیگر سایت ها قسمت فعال خبر رسانی آن است که حتی در منوی سایت بخشی برای لینک دادن به اخبار زنده دنیا وجود دارد. حتی برای عکسهای خبری و عکاس های خبری امکانات متفاوتی دارد. همچنین در انتهای سایت  لینکی شبیه به یک سایت خواهر برای المی دیده می شود که به طور خاص یک سایت رسانه ای_خبری است.

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکانات تصاویر المی Alamy

هر عکس و فیلم را می توانید در این سایت دانلود، خریداری یا ذخیره کنید. که البته عکس های ادیتوریال برای استفاده تبلیغاتی یا شخصی نیازی به نامه نگاری و اجازه بیشتر دارند. تمام عکس ها شناسنامه ای حاوی اطلاعاتی چون ID عکس، تاریخ بارگذاری، سایز، حجم و پدید آورنده اثر دارند.

بالای برخی تصاویر داستان یا مطلبی کوچک حاوی بر اطلاعاتی در زمینه عکس دیده می شود. در صفحه ابتدایی سایت اگر منو را باز کنید و روی مورد در خواسته شده مانند فیلم، عکس، وکتور، ایلستریتور بزنید، حتما باید بعد از آن در قسمت جستجو، محتوای در خواستی خود را بنویسید تا مجموعه تصاویر برای شما بیاید.

اما در این سایت مقابل هیچ تصویر یا ویدئوی فرمت آن به طور مشخص نوشته نشده و تنها به سایز و کیفیت آنها اشاره شده است. که البته با توجه به جستجوی تصاویر با عنوان وکتور، فوتو، ایلستریتور می توان حدس زد که هر تصویر مناسب چه فضا و اپلیکیشنی خواهد بود.

خرید از ادوب استوک adobe stock

آرشیوی تاریخی و جستجویی متفاوت Alamy

چند تا از امکانات متفاوت این سایت از این قرار است. اول آنکه المی گنجینه نابی از عکس های تاریخی و سیاه و سفید دارد. در میان این تصاویر حتی تصاویری بسیار قدیمی و به تاریخ 1908 نیز دیده می شود. به نوعی این سایت آرشیوی از عکس های قدیمی، تاریخی و اجتماعی است. ویژگی متفاوت دیگر این سایت امکان جستجوی عکس با خود عکس است.

یعنی اگر تصویری در موبایل یا سیستم خود دارید در صفحه ای مشخصی در المی بارگزاری کنید تا در دنیای اینترنت برای شما جستجو کرده و اطلاعاتی از آن عکس را برای شما نمایش دهد.

امکان جستجو با لینک عکس نیز برای کاربران وجود دارد. امکان آوردن عکس های مشابه با محتوای عکس شما نیز وجود خواهد داشت. خرید از alamy

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکانات المی برای دانشجویان و خبرنگاران Alamy

المی امکاناتی را برای دانش آموزان و دانشجویان نیز قائل است. در کل فروش عکس و محتوی هنری و همکاری با المی آسان است. بر اساس ادعای سایت نیز آنها ماهانه بیش از 1 میلیون دلار به همکاران آزاد خود که در سراسر جهان فعال هستند پول می پردازند. این در حالی است که تنها 50% از فروش محتوی هنری کاربران به آنها داده می شود.

اما این امکانات برای دانشجویان فرق می کند. المی می گوید اگر دانشجو یا دانش آموز هستید ما 100% پول حاصل از فروش  کار هنری شما را به شما باز می گردانیم. از روزی که شما به عنوان کاربری دانشجو در سایت نام نویسی کرده و آماده فعالیت هستید تا دو سال بعد از آن، این قرار داد پا برجاست.

حتی اگر دانشگاه و مدرسه را رها کنید این اصول طی دو سال بر قرار است. ویژگی دیگر این سایت امکان همکاری با عکاسان خبری در سراسر دنیاست. تا جایی که در قسمتی عکاسانه رسانه ای را تشویق به همکاری می کند و پیشنهاد می دهد که اگر عکاس رسانه ای هستید عکس های خود را در سایت ما با نام خود بار گزاری کرده و بفروش برسانید و ما امانت دارد نام و اخبار شما هستیم.

خرید از alamy

خرید از ادوب استوک adobe stock

هزینه استفاده از تصاویر و داده ها Alamy

هزینه دانلود فیلم های HD در المی از 65 دلار تا 335 دلار متغییر است. برای تهیه عکس ها و تصاویر ایلستریتور باید به کاربری آنها توجه کنید اگر تصویری برای استفاده شخصی دانلود شود 19.99 دلار، برای وب سایت 419.99، برای استفاده خبری 19.99، برای چاپ در کتاب یا مجله 69.99، برای استفاده در تجارت های کوچک 59.99، استفاده در کار و تجارت های بزرگ 199.99  دلار و… برای فعالیت های دیگر نیز باید هزینه جداگانه پرداخت کرد.

عکس های 360 درجه نیز برای استفاده در وب سایت 399.99 دلار، برای کمپانی های بازی های رایانه ای 479.99 دلار، برای برنامه تلویزیونی 599.99 دلار هزینه خواهند داشت.

هر تصویر وکتور و فرمت JPEG نیز 9 دلار قیمت دارد. البته موارد استفاده از عکس ها و فیلم ها تنوع بیشتری دارد که باز برای هر کدام به طور جزیی قیمت ها مشخص شده است. خرید از alamy

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید