سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

سوالات متداول

کاربران عزیز و همیشگی دانلود پریمیوم
این احتمال همیشه وجود دارد که در حین خرید و یا قبل و بعد از سفارش گذاری مسائلی پیش بیاد.تیم دانلود پریمیوم این اطمینان رو به شما کاربران عزیز میدهد تا حل کامل مشکل در کنار شما بوده و در صورت نیاز با ارائه هر گونه مشاوره شما را برای خلق یک طرح خارق‌العاده راهنمایی میکنیم.

پاسخ: بله

شما می توانید لینک های درخواستی خود را به شماره تلگرام و یا واتساپ (36 48 247 – 0935) ارسال بفرمایید و پس از بررسی همکاران ما قیمت محاسبه و خدمت شما اعلام می گردد.

جهت پرداخت هزینه سفارش نیز می توانید از طریق دریافت شماره کارت بانکی از اپراتور وجه خود را به صورت کارت به کارت واریز فرمایید.

به دلیل سرعت بالای پاسخگویی خیر .

ولی این احتمال وجود دارد در بعضی مواقع با تاخیر فایل ها دانلود بشن، در اینجور موارد پس از پردات وجه سریعأ در تلگرام، واتساپ، تیکت و یا ایمیل به ما اطلاع بدهید.

در این شرایط ایمیلی به شما ارسال می شود و از شما خواسته می شود اگر لینک دیگری نیاز دارید برای ما ارسال بفرمایید و در غیر این صورت جهت عودت وجه شماره کارت بانکی خود را برای ما ارسال بفرمایید.

برای مثال محصولات انواتو المنت رو فقط در دامنه https://elements.envato.com جستجو بفرمایید.

بیشتر کاربران به اشتباه محصولات themeforest.net یا videohive.net یا audiojungle.net یا codecanyon.net یا graphicriver.net رو به عنوان محصول انواتوالمنت سفارش گذاری میکنند که ما امکان دانلود از این سایت ها رو ندارم.

** لطفاً به آدرس سایت سایت مرجع در صفحه سفارش گذاری توجه کامل داشته باشید .

1- اولویت ما برای ارسال لینک های دانلود از طریق ” ایمیل” درج شده در صفحه سفارش گذاری می باشد.

2- ولی در صورتی که به ایمیل خود دسترسی ندارید می توانید پس از سفارش گذاری از طریق ارسال پیام در تلگرام و یا واتساپ به شماره (36 48 247 – 0935) درخواست خود مبنی بر ارسال مجدد به یکی از این پیام رسان ها را داشته باشید.

1- در مواقعی پیش میاد حساب های کاربری ما در سایت های مانند شاتراستوک ، فری پیک ، انواتوالمنت و . . .  به دلیل رهگیری IP ایران مسدود و یا موقتاً غیر فعال می شود ، در این شرایط ما زمان بیشتری برای آماده سازی فایل های شما نیاز داریم که این موارد به شما نیز اطلاع رسانی می گردد.

2- ما متعهد به تحویل فایل ها در مدت زمان 15 دقیقه تا 1 ساعت می باشیم. ولی در صورت بروز هر گونه مشکل غیر قابل حل شدن کل مبلغ واریزی به مشتری عودت می گردد.