خرید از سایت FreePik فقط 5.000 تومان

خرید از سایت FreePik – فری پیک
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏
مدت زمان ارسال سفارش
حداقل
15 دقیقه
حداکثر
60 دقیقه
تمام تلاش تیم دانلود پریمیوم ارسال سریع، بی نقص و کامل لینک های درخواستی شما می باشد
تیکت

دانلود سفارشی از سایت FreePik – فری پیک

فری پیک پلتفرمی با منابع عظیم گرافیکی خود به کمک طراحان زبده و آماتور می آید. تصاویر این سایت در فرمت های JPG، PSD، Vector EPS و آیکون هاست. با مراجعه به فری پیک می توانید با فیلترهای انتخابی که در اختیار شما قرار داده می شود، تصاویر دلخواه و قالب های آماده گرافیکی برای طراحی خود انتخاب و دانلود نمایید. در نهایت نیز در فضای ایلاستریتور، کرل، ایندیزاین، فتوشاپ و… تغییرات دلخواه خود را ایجاد کرده و خالق تصاویری با امضای خود باشید.

دانلود از ادوب استوک adobe stock

معرفی سایت فری پیک FreePik

وقتی به صفحه اول این سایت می روید با جمله «منبع عکس های گرافیکی برای همه» رو برو می شوید. در واقع سایت فری پیک یک سایت اسپانیایی و دارای منبع عظیمی از عکس و نقاشیهای فانتزی است که به یاری هنرمندان و طراحان گرافیکی و حتی طراحان غیر حرفه ای آمده است. فری پیک دارای تصاویری با فرمت وکتور، PSD، JPG، و ایکون هاست. البته عکس های وکتور این سایت با فرمت EPS در اختیار مخاطبان قرار می گیرد که یک فرمت به اصطلاح لایه باز برای نرم افزارهایی مانند کرل، ایلستریتور و حتی فتوشاپ است.

در صفحه ابتدایی سایت شما شاهده دو قسمت با عنوان عکس های محبوب و عکس های اخیر خواهید بود. عکس های محبوبه مجموعه عکس هایی با فرمت های گوناگونند که به وسیله کاربران سایت بیشتر دیده، جستجو و دانلود شده اند. عکس های اخیر نیز جدیدترین و آخرین عکس هایی هستند که به وسیله گرداندگان سایت به اشتراک گذاشته می شوند.

در زیر این دو گزینه نیز شما چهار گزینه عکس های رایگان، عکس های وکتور، گزینه ای با نام عکس، که منظور عکس هایی با فرمت JPG است و گزینه Psd ها را مشاهده می کنید. در انتهای صفحه باز هم بیشترین عناوین جستجو شده، این بار با عنوان و موضوع جستجو، برای شما نشان داده می شود.

دانلود از ادوب استوک adobe stock

منوی سایت فری پیک FreePik

در قسمت منوی سایت شما باز هم با فرمت های مختلف موجود در سایت، بخش کالوکیشن، بیشترین ها،  فروش محتوای خود و هزینه روبرو می شوید. در قمست کالوکیشن دسته بندی هایی از عکس های 3D، وکتور و عکسهایی برای کاربرانی که همه حق عضویت سایت را پرداخته اند، نشان داده خواهد شد. در قسمت بیشترین ها نیز لینک ارتباطی با چهار سایت دیگر قرار دارد، که هر کدام به طور ویژه به یک سبک کار و فضا در طراحی عکس و آیکون اختصاص دارد و به نوعی خواهران و برادران فری پیک هستند.

دانلود از ادوب استوک adobe stock

امکانات تصاویر برای کاربران FreePik

با کلیک کردن بر روی هر عکس شما می توانید تصویر را کپی یا از طریق پینترس ذخیره کنید. همچنین می توانید با توجه به امکانات سایت آن را به طور فردی یا با مجموعه ای از عکس های دیگر دانلود کنید. درمورد آن نظر بدهید، در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و تعداد لایک یا علاقمندان را نیز مشاهده کنید.

فورمت هر عکس نیز در زیر آن نوشته شده است. هر تصویر را می توانید با موضوع خاصی که دنبال آن هستید مانند، تبریک عید، ساحل، عروسی و … نیز جستجو کنید. در هنگام جستجوی تصاویر نیز می توانید به کمک فیلترهای جستجو گزینه های رایگان یا غیر رایگان، رنگ، فرمت، جهت عکس از نظر عمودی، افقی، پرانوما و… انتخاب عکس بر اساس سی روز اخیر یا بیشتر و در نهایت محبوب ترین ها را خود مشخص کنید.

دانلود از ادوب استوک adobe stock

عضویت در فری پیک FreePik و کسب درآمد

یکی از ویژگی های جالب این سایت برای کاربران تشویق آنها به همکاری است که در قسمت منوی سایت نیز با عنوان فروش محتوا از آن صحبت شد. در قسمتی از فری پیک به کاربران اجازه داده می شود تا تصاویری که خود ادیت کرده و خالق آن هستند را برای دیگر کاربران به اشتراک گذاشته و بفروشند. در این شرایط فری پیک پنل مخصوص به شما را طراحی می کند و شما تنها نیاز است تا تصاویر خود را در آن آپلود کنید. شما می توانید نظرات و پیشنهادات افراد را در مورد کارهای خود رصد کرده و حتی با فروش آنها کسب درآمد کنید. فری پیک دارای برنامه هایی با عنوان رشد و نمو نیز است. در این برنامه ها کارگاه هایی برای آموزش کاربران اجرا می شود و اتفاقات جهانی در باب فعالیت های گرافیکی گزارش می شوند.

بر اساس گفته گرداندگان سایت نیز شما به راحتی می توانید در همه جای دنیا، در صورت داشتن اینترنت، از امکانات آنها استفاده کنید.

فری پیک با 85 میلیون بازدید کننده در ماه، 30 میلیون کاربر فعال، هزاران منبع عکس رایگان، بالای سه میلیون تصویر وکتور، نه میلیون عکس JPG و بیشتر از 382 هزار تصویر PSD یک منبع فوق العاده برای طراحان حرفه ای و غیر حرفه محسوب می شود. 13 هزار طراح و عکاس نیز در سراسر جهان با این سایت همکاری داشته اند. کاربران با پرداخت هزینه اشتراک می توانند به تمام منابع فری پیک دسترسی داشته باشند.

هزینه عضویت در سایت برای یک ماه 14.99 دلار و هزینه عضویت یک ساله 119.99 دلار معادل ماهی حدودا 10 دلار آمریکاست. البته ممکن است به این نرخ هزینه هایی چون مالیات منطقه و ارزش افزود نیز اضافه شود.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید