سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

خرید از سایت audiojungle

خرید از آدیوجانگل Audiojungle
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏

  • (برای اضافه کردن لینک بر روی ㊉ کلیک نمایید)

خرید از سایت audiojungle

دانلود سفارشی از سایت آدیو جانگل audiojungle

 

سایت audiojungle ازسایت های زیر مجموعه سایت Envato برای خرید و به فروش گذاشتن آهنگ و افکت های صوتی است. این سایت بازار مناسبی برای آهنگسازان و افرادی که افکت صوتی تولید می کنند است که به راحتی قادرند فایل هایی که می سازند را در معرض فروش قرار دهند. در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان و آهنگسازان معروف سراسر جهان در این سایت فعالیت می کنند. کاربران در هر ژانر موسیقی که فعالیت می کنند می توانند موسیقی کامل یا ترک های صوتی خرید و فروش کنند. از این فایل ها در ویدیو های یوتیوب، بازی های ویدیویی، نرم افزار ها، وب سایت ها و… استفاده می کنند.

خرید از سایت audiojungle

ما در دانلود پریمیوم آماده ایم تا هر فایلی را که شما نیاز داشتید برای شما دانلود و با دریافت کمترین هزینه برایتان ارسال کنیم.

عبارات کلیدی : خرید از سایت audiojungle – دانلود سفارشی – آدیوجانگل – آدیوجانگل – دانلود از آدیوجانگل – دانلود از آدیوجانگل – موزیک – آهنگ

خرید از سایت audiojungle

فروش محصول در سایت audiojungle

کاربر به وسیله عضویت در این سایت و به نمایش گذاشتن نمونه کارهای خود، می تواند آثار خود را به فروش برساند. باید توجه داشته باشید مدت زمان آهنگی که در نظر دارید آپلود نمایید حداکثر 10 دقیقه باشد و برای کاربران خلاصه ای از موسیقی را آپلود نمایید. یکی از مزایای استفاده از قسمت فروش این سایت داشتن قوانین برای فروش محصول است که توسط audiojungle پیگیری می شود و کاربر باید از هر نظر با خیال راحت آثار هنری خود را برای فروش قرار دهد. برای مثال خریداران حق انجام گذاشتن موسیقی متن بر روی موسیقی شما و فروش آن در دیگر پلتفرم ها را ندارند.

خرید از سایت audiojungle

انواع روش های فروش فایل audiojungle

برای تمام فایل ها ودر این سایت دو روش برای فروش وجود دارد که شامل فروش انحصاری و غیر انحصاری می شود. فروش انحصاری به این معناست که شما تنها، فایل خود را بر روی این پلتفرم طور انحصاری پیگیری می کنید و فایل شما بر روی وب سایت یا پلتفرم های دیگری برای فروش قرار ندارد، در این صورت سایت audiojungle درآمد مابین 50 تا 70 درصد از فروش آثار را به شما می دهد. در روش غیرانحصاری شما می توانید فایل را بر روی سایت audiojungle و پلتفرم های موجود دیگر برای فروش قرار دهید و درآمد فروش از این روش 33 درصد است.

خرید از سایت audiojungle

قوانین audiojungle

فایلی که کاربر برای فروش انتخاب می کند باید توسط او ساخته شده باشد یا اجازه فروش این فایل را داشته باشد. فایل هایی که توسط کاربران بارگذاری می شوند باید از هر نظر مناسب فروش تجاری باشد. فایل های آپلود شده توسط تیم Envato بررسی می شوند، این فایل ها از لحاظ کیفیت و پیچیدگی ساخت قیمت گذاری می شوند. پس تنها بارگذاری فایل به معنای ثبت فایل برای فروش در این سایت نیست و امکان این وجود دارد که فایل شما مورد تایید واقع نشود.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید