سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

خرید از سایت VectorStock فقط 90.000 تومان

دانلود از وکتور استوک Vectorstock
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏

  • (برای اضافه کردن لینک بر روی ㊉ کلیک نمایید)
  • 0 تومان

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

سایت نیوزلندی وکتور استاک vectorstock انباری عظیم از میلیون ها تصاویر وکتوری رایگان و غیر رایگان است. این سایت مختص افرادی است که تمایل دارند تا تنها به تصاویر دسترسی داشته باشند، چون از موسیقی، فیلم و الگوهای پیش فرض گرافیکی یا همانtemplates در آن خبری نیست. البته امکان دریافت تصاویر وکتوری به صورت پیکسلی و فرمت های متفاوت مانند PNG,JPEG, AI, EPS, PDF در آن وجود دارد.

خرید از ادوب استوک adobe stock

معرفی سایت وکتور استاک vectorstock

از نام این سایت مشخص است که به طور حرفه ای در زمینه تصاویر وکتور فعال است. جالب است که تعارف هم ندارد و یک سایت عظیم برای دسترسی به میلیون ها عکس وکتور است. وکتور استاک یک سایت نیوزلندی است که بیش از 26 میلیون تصویر در دل خود دارد که روزانه 10 هزار تصویر جدید به آن اضافه می شود.

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکانات تصاویر وکتور استاک vectorstock

برای یافتن تصاویر به غیر از جستجوی موضوعی و محتوایی کاربران قادرند تا با دو فیلتر آخرین ها و تصاویر بیشتر بازدید شده، آنها را جستجو کنند. در صفحه اول سایت دسته بندی عکس ها به صورت لوگو ها، تصاویر چاپی برای تی شرت و… نیز وجود دارد. بعد از یافتن هر تصویر شما می توانید صرفا عکس را دانلود یا لایک کنید. در پایین هر تصویر شناسنامه ای حاوی بر اطلاعات تصویر مانند ID تصویر، نام هنرمند یا سازمان خالق آورنده، حجم و سایز عکس، سیستم رنگی عکس RGB  یا CMYK و… در اختیار کاربر قرار می گیرد. البته شما می توانید خالق یا خالقین اثر را هم در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. پایین هر عکس هزینه های متفاوت برای کاربری متفاوت عکس وجود دارد. به طور مثال اگر می خواهید تصویر را چاپ کنید، بفروشید یا برای استفاده تبلیغاتی به کارببرید هزینه ها متفاوت خواهند بود.

خرید از ادوب استوک adobe stock

 

فرمت ها و تصاویر رایگان vectorstock

سایت وکتور استاک به معنای واقعی دارای یک سری تصاویر رایگان وکتور است و حتی در منوی سایت هم تنها دو دسته بندی با نام تصاویر وکتور و تصاویر وکتور رایگان می بینید. بالای 919 هزار تصویر رایگان در سایت وجود دارد. سایت امکان دانلود برخی تصاویر را با فرمت هایPNG  JPEG, AI, EPS, PDF, برای کاربران محیا می کند. امکان دسترسی به برخی تصاویری وکتوری به صورت پیکسلی هم وجود دارد. 

خرید از ادوب استوک adobe stock

هزینه های عضویت و اعتبار در سایت vectorstock

اما برای دسترسی به تصاویر ناب باید قطعا هزینه بپردازید. اگر مهمان سایت هستید و بدون عضویت می خواهید تصویری تهیه کنید باید برای هر تصویر 14.99 دلار آمریکا بپردازید. البته این هزینه برای حداقل استفاده از تصویر است و اگر می خواهید استفاده های بیشتر از عکس داشته باشید؛ مانند چاپ یا فروش آن در جای دیگر، باید 39.99 دلار بپردازید. اگر عضو سایت شوید و از آن اعتبار بخرید، که هر یک اعتبار معادل 1 دلار آمریکاست، می توانید برای هر تصویر تنها 1 دلار بپردازید که البته تخفیف قابل ملاحظه ای است. اما ارزانترین راه دسترسی به دانلود عکس ها دنبال کردن یکی از برنامه های پولی سایت یا Subscript کردن است. در این حالت با پرداخت 49 دلار در ماه اجازه دارید 60 عکس در یک ماه دانلود کنید. این روش برای افرادی که نیازمند دسترسی به بیشترین تعداد عکس هستند، مناسب است. از طرفی هم بهترین دسترسی به امکانات سایت و عکس ها را خرید اعتبار به شما خواهد داد.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید