خرید از سایت iStock فقط 20.000 تومان

خرید از iStock
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏
مدت زمان ارسال سفارش
حداقل
15 دقیقه
حداکثر
60 دقیقه
تمام تلاش تیم دانلود پریمیوم ارسال سریع، بی نقص و کامل لینک های درخواستی شما می باشد
تیکت

دانلود سفارشی از سایت iStock – ای استوک

سایت آی استوک فوتو iStock یک سایت حرفه ای برای دانلود فیلم و عکس برای هنرمندان و طراحان است. فیلم ها با کیفیت HD، عکس هایی با فرمت EPS و تصاویری با مد رنگی RGB مناسب نرم افزارهایی چون ایندیزاین، ایلاستریتور، کرل، فوتوشاپ، وب و… در اختیار کاربرانی قرار می گیرد که هزینه عضویت در سایت را بپردازند. در این سایت فیلم و عکس ها در غالب موضوعات متنوع از انتزاعی تا خانوادگی برای دانلود وجود دارد.

خرید از ادوب استوک adobe stock

معرفی سایت آی استوک فوتو iStock

«عکس های ما دل، ذهن و نظر شما را مجذوب می کند…» این گفته مارک گتی یکی از موسسانه سایت آی استوک فوتو است. یک سایت کانادایی که در حوزه تصاویر وکتور، ایلستریتور و ویدئو برای خدمت به هنرمندان فعال است.

در صفحه اول سایت شما با سه دسته ویدئوها، عکس ها، تصاویر ایلستریتور و تصاویر وکتور روبرو می شوید. فیلم های آی استوک با کیفیت HD و عکس ها با مد رنگی RGB، تصاویر ایلستریتور با فرمت وکتور EPS و در نهایت مجموعه تصاویر وکتور که شامل آیکون ها و تصاویر 3D نیز می شود، خود نیز دارای فرمت EPS است.

عکس ها و تصاویر به صورت موضوعی و عناوین نیز دسته بندی شده اند و امکان دیدن محبوب ترین عکس ها و موضوعات بیشتر جستجو شده، نیز وجود دارد.

خرید از ادوب استوک adobe stock

هر تصویر در iStock چه امکاناتی دارد؟

انتخاب و فیلتر برای برخی تصاویر با گزینه هایی چون جهت عکس، رنگ، سایز، میزان دانلود، جنسیت یا قومیت نژادی و حتی سن شخصیت های درون عکس و برای فیلم ها مدت زمان و … امکان پذیر است.  

با لمس هر تصویر یک توصیف کوچک در پایین آن مشاهده خواهید کرد که در آن توضیح داده می شود، تصویر مورد نظر برای چه فضاهایی مانند وب، موبایل و… مناسب است.

در انتها نیز مطالبی همچون شناسنامه ای کوچک برای هر فیلم و تصویر وجود دارد که حتی خالق و پدید آورنده عکس را نیز نام برده است. کاربران با کلیک بر روی هر تصویر می توانند آن را به اشتراک بگذارند، ذخیره کنند و یا نظر دیگران را در مورد آن بخواند و نظر خود را نیز در آنجا برای دیگر کاربران بنویسند.

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکانات جذاب آی استوک iStock

ویژگی های جالب این سایت امکان همکاری با آنهاست. هر کاربری می تواند عکس های خلاقانه خود را بارگزاری کرده و در سایت به فروش برساند.

در کنار اینها سایت هر سی روز هنرمند ماه را معرفی می کند، که قطعا کارها و فعالیت هایش بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. همچنین هر ماه یک عکس وکتور، فیلم و تصویر ایلستریتور نیز به انتخاب گرداندگان سایت برای استفاده عموم به صورت رایگان در سایت قرار داده می شود.

بلاگ های جذاب آی استوک نیز خود مجموعه ای از کلاس های آموزشی برای افراد آماتور و حتی حرفه ای است. آی استوک بیش از 21 میلیون تصویر و بالای 4 هزار ویدئو دارد.

خرید از ادوب استوک adobe stock

هزینه و نحوه عضویت در آی استوک iStock

عضویت در سایت آی استاک به سه نحوه متفاوت امکان پذیر است. گروه اول که کاربران پایه محسوب می شوند با پرداخت هزینه ای ماهیانه می توانند تنها به عکس های اصلی و عمده با نام Essentials دسترسی داشته باشند.

البته این دسترسی هم محدود است و شما تنها قادر خواهید بود که تعداد مشخصی تصویر دانلود کنید. برای مثال با پرداخت ماهانه 29 دلار آمریکا در هر ماه 10 عکس و حداکثر با پرداخت 166 دلار 750 عکس برای شما قابل دانلود است.

نحوه دوم یا کاربران ویژه علاوه بر تصاویر عمده به تصاویر خاص (Essential & Signature)  نیز دسترسی دارند. در این حالت نیز مانند مدل قبل کاربر تنها می تواند تعداد مشخصی تصویر دانلود کند. برای نمونه کاربر با پرداخت ماهانه 70دلار 10 تصویر و با پرداخت 333 دلار 750 تصویر در ماه می تواند از سایت دانلود کند. در هیچکدام از دو روش گفته شده کاربر به فیلم ها دسترسی ندارد.

تنها با باز کردن پک اعتباری می تواند به تمام منابع سایت، دریافت ایمیل هایی از طرف سایت، راهنمایی و امکانات ادیتور دسترسی داشته باشد. کاربران می توانند از 1 تا 300 اعتبار خریداری کند و هزینه ای معادل 12 دلار تا 2400 دلار پرداخت نماید. البته به این هزینه، قیمت ایجاد یک حساب کاربری در همین سایت نیز اضافه می شود. در کل امکان دانلود تصاویر رایگان در آی استوک بسیار کم است.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید