سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1402/07/04

خرید از سایت Depositphotos فقط 30.000 تومان

خرید از دیپازیت فوتو Depositphoto
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏

  • (برای اضافه کردن لینک بر روی ㊉ کلیک نمایید)
  • قیمت:
  • 0 تومان

خرید از سایت depositphotos

دانلود سفارشی از سایت دیپازیت فوتوز depositphotos

 

دیپازیت فوتوز Depositphotos یک سایت عظیم برای دانلود تصاویر، عکس های وکتور، ایلستریتور، الگوها، ویدئوها و موسیقی است. تصاویر با فرمت های JPG, EPS  و فیلم ها با فرمت  MOV در اختیار هنرمندان و طراحان قرار می گیرد. سایت دیپازیت با بیش از 212 میلیون فایل و 19 میلیون کاربر در سراسر جهان یک سایت قابل اعتماد و دارای اعتبار، حتی برای برندهای بزرگ جهان است.

خرید از سایت Depositphotos

ما در دانلود پریمیوم آماده ایم تا هر فایلی را که شما نیاز داشتید برای شما دانلود و با دریافت کمترین هزینه برایتان ارسال کنیم.

عبارات کلیدی : خرید از سایت Depositphotos – دانلود سفارشی – دیپازیت فوتوز – دانلود از دیپازیت فوتوز – خرید از دیپازیت فوتوز – گرافیکی

خرید از ادوب استوک adobe stock

معرفی سایت دیپازیت فوتوز Depositphotos

یک سایت آمریکایی که در بسیاری از نقاط جهان مانند مسکو، میلان، کیو اوکراین و… دفتر دارد. با بیش از 212 فایل صوتی، تصویری و ویدئویی که در خدمت هنرمندان و گروه های تبلیغاتی است. این سایت حاوی عکس های پیکسلی، تصاویر وکتور و ایلستریتور، ادیتوریال، فیلم های HD، SD 4K, و به تازگی موزیک است.

در صفحه اول  ما نام و لوگو برخی برندهای فعال تبلیغاتی مانند تیریپ اَدوایزر یا بوش را می بینیم که بر اساس گفته سایت به دیپازیت اعتماد کرده اند و با آنها همکاری تبلیغاتی و تصویری دارند.

خرید از ادوب استوک adobe stock

منوی سایت و امکانات فایل ها Depositphotos

تصاویر با عنوان عکس یا همان فوتو تصاویر پیکسلی و تصاویر ادیتوریال  با فرمت JPG هستند. تصاویری که در قسمت وکتور و ایلستریتور قرار دارند نیز به دو صورت EPS یا JPG قابل مشاهده و دانلود کردن هستند.

فیلم ها نیز با فرمت MOV  هستند. هر تصویر ویدئویی با کیفیت های از 240P تا 1080P قابل دانلودند. تصاویر نیز با پیکسل های متفاوت و سایزهایی با عنوان کوچک تا بزرگ قابل دانلودند. در انتهای هر تصویر . فیلم توضیحی کوتاه در مورد آن نوشته شده و پایین تر اندازه و کیفیت فایل ها بیان شده است.

در قسمتی پایین تر نیز پدید آورنده تصویر وجود دارد که غالبا با یک لینک شما را به صفحه ای می برد که خالق یا خالقین را به طور کامل حتی ملیت آنها را برای شما معرفی می کند. وب سایت هنرمند نیز در آنجا قرار دارد.

امکان لایک کردن و اضافه کردن عکس ها به عکس های محبوب شما نیز وجود دارد. در هر تصویر گزینه جستجوی تصاویر مشابه نیز دیده می شود. در قسمت منوی سایت شاهده گزینه موسیقی نیز هستید.

که موسیقی شامل آهنگ و افکت های صوتی هستند. امکان جستجوی موسیقی ها فیلترهایی چون ژانر موسیقی، حالت، مدت زمان و… قابل جستجو هستند.

خرید از ادوب استوک adobe stock

الگوها و ابزار ادیت در منو Depositphotos

سایت دیپازیت بیش از 50 هزار الگو یا همان Template های متفاوت دارد. انتخاب و جستجوی این الگوها نیز در دسته و عناوین مختلف امکان پذیر است. بر اساس راهنمایی سایت این الگوها برای پست های اینستاگرام، فیسبوک، تبلیغات، وبلاگ ها و… دسته بندی شده و مناسب هستند.

در بخشی دیگری از منو ابزار ادیت و تغییر عکس وجود دارد. در این بخش نیز یا کاربر را به سایت های دیگر منتقل می کند یا امکان استفاده از برنامه  API را به آنها می دهد.  در قسمتی دیگر نیز با آپلود عکس اجازه می دهد تا پس زمینه عکس های خود را به دلخواه پاک کرده و تغییر دهید.

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکان همکاری با سایت دیپازیت Depositphotos

کاربران می توانند با سایت دیپازیت نیز همکاری داشته باشند و با عضویت در سایت و بارگزاری عکس و ویدئوهای خود آنها را بفروش برسانند.

هر فردی از مبتدی تا حرفه ای نیز می تواند با سایت آنها همکاری داشته باشد و برای هر تصویر از 0.25 تا 33.82 دلار درآمد کسب کند. سایت دیپازیت با 240 کشور و با بیش از 19 میلیون کاربر در ارتباط است و 90 هزار نفر از آنها برای این سایت تصویر تولید می کنند.

روزانه بیش از 57 هزار تصویر از سایت دانلود می شود. این سایت به بیش از 20 زبان زنده دنیا به طور 24 ساعت خدمات می رساند.

خرید از ادوب استوک adobe stock

هزینه عضویت و دانلود فایل ها Depositphotos

هزینه عضویت و دانلود برای عکس ها و تصاویر وکتور از این قرار است. دانلود 30 تصویر در ماه برای عضویت سالانه 299 دلار، و نهایتا برای دانلود 750 عکس در ماه، سالانه 1999 دلار برای یک کاربر هزینه دارد.

اما همین شرایط یعنی دانلود 30 تصویر در طی 30 روز ولی با عضویت ماهانه، 29 دلار در ماه هزینه خواهد داشت. در صورت تهیه عکس بدون عضویت، هر عکس حدود 14 دلار و برای اعتباری مبسوط  یا Extended License  که اجازه هر نوع استفاده از عکس را به شما می دهد، برای هر تصویر حدود 89 دلار هزینه خواهد داشت. 

هزینه ویدئوها در هر کیفیتی با عضویت برای 5 ویدئو 149 دلار، بدون عضویت برای یک ویدئو با کیفیت 1080P، 69 دلار است. موزیک بدون عضویت هر ترک 39 دلار و برای اعتبار مبسوط هر ترک حدود 349 دلار هزینه دارد. البته برای دانلود موسیقی می توانید عضو سایت شوید و بدون محدودیت موزیک دانلود کنید.

برای این کار عضویت ماهانه 19 دلار و عضویت سالانه 199 دلار هزینه خوهد داشت.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید