سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

خرید از سایت Vecteezy فقط 40.000 تومان

خرید از وکتیزی Vecteezy
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏

  • (برای اضافه کردن لینک بر روی ㊉ کلیک نمایید)
  • 0 تومان

خرید از سایت Vecteezy

دانلود سفارشی از سایت Vecteezy – وکتیزی

سایت Vecteezy از سایت های معروف در زمینه ی تصویر برداری و عکاسی است. کاربران می توانند آثار هنری هنرمندان را مشاهده و درباره آنها بحث و گفت و گو کنند. در این سایت به راحتی می توان طرح مد نظر خود را به راحتی جستجو کرد و با داشتن اجازه از هنرمندی که طرح را خلق نموده، طرح را کپی یا پرینت نمایید. به صورت روزانه به این سایت فایل های وکتور و عکس اضافه می شود. این سایت بستر خوبی برای ارتباط داشتن با هنرمندان و طراحان حرفه ای است.

خرید از سایت Vecteezy

ما در دانلود پریمیوم آماده ایم تا هر فایلی را که شما نیاز داشتید برای شما دانلود و با دریافت کمترین هزینه برایتان ارسال کنیم.

عبارات کلیدی : خرید از سایت Vecteezy – دانلود سفارشی – وکتیزی – دانلود از وکتیزی- دانلود از وکتیزی – گرافیکی – عکس

خرید از سایت Vecteezy

امکانات سایت Vecteezy

سایتی که تا پایان 31 مارچ سال در این سایت تصاویر با کیفیت بالا برای استفاده شخصی و تجاری ارائه می شوند، کاربران باید قوانین مربوط به کپی رایت را رعایت کنند. بخش جداگانه ای در این سایت وجود دارد که فقط مخصوص اعضای گروه VIP است و برای کاربران دیگر به صورت قفل شده می باشد. کاربران به راحتی می توانند جستجو انجام دهند و طرح دلخواه خود را بیابند، طرح مورد نظرشان را اشتراک گذاری کنند، با هنرمندان و طراحان حرفه ای به بحث و گفتگو بپردازند. این سایت یک برنامه پرداختی خاص دارد به این صورت که هر چه بیشتر از کارها خرید انجام دهید هزینه شما برای هر بارگیری ارزان تر می شود. در طرح ها پرداختی بهترین و مقرون به صرفه ترین طرح اشتراک نامحدود است.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید