سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

هزینه عضویت و دیگر امکانات سایت انویتو المنت Envatoelements

همانطور که گفته شد سایت انویتو المنت بسیار مناسب دانشجو و دانش آموزان است تا جایی که تخفیف ویژه ای برای آنها در نظر گرفته است. البته به طور کلی هزینه عضویت و استفاده از امکانات انویتو در مقایسه با بعضی سایت ها پایین تر است.

با پرداخت ماهانه 14.5 یورو بدون محدودیت می توانید از گنجینه 55 میلیونی این سایت دانلود کنید. با عضویت در انویتو به غیر از دسترسی به فایل های متنوع سایت می توانید از مجموعه کتب، هزاران ساعت و دوره های آموزشی گرافیکی بهره ببرید. در صورتی که دانش آموز یا محصل باشید، برای عضویت، سایت به شما 30 درصد تخفیف می دهد.

همچنین برای کارهای گروهی نیز با معرفی هر فرد حدود 9.45 یورو به شما تخفیف داده می شود. البته شما می توانید پروژه یا کاری را با هر تعداد افرادی اجرا کنید ولی سایت تا حداکثر 5 نفر و نهایت 35 درصد تخفیف خواهد داد.

اگر می خواهید هیچ هزینه ای نپردازید، باید یک اکانت ایجاد کنید تا اجازه دانلود ماهانه 12 فایل رایگان به طور ترکیبی از عکس ها، فیلم، فونت، فیلم های صوتی و… به شما داده شود. امکان همکاری با سایت انوتو نیز وجود دارد.

البته در انویتو سیاست دست چین کردن افراد حاکم است. کارهای شما به وسیله گروهی افراد حرفه ای بررسی می شود و در صورتی که استاندارهای انواتو المنت در آنها رعایت شده باشد، می توانید عکس ها و کارهای خود را در سایت بار گزاری کرده و از مزایای فروش آن بهره مند شوید. همچنین می توانید مقاله معرفی سایت انویتو المنت Envatoelements را بخوانید.

جهت خرید فایل های انویتو المنت Envatoelements به لینک پیوست مراجعه نمایید.

یک نظر

  • […] های  pptx و  ppt قابل اجرا شدند. همچنین می توانید مقاله هزینه عضویت و دیگر امکانات سایت انویتو المنت Envatoelements را […]

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *