سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

معرفی سایت فری پیک FreePik

در قسمت منوی سایت شما باز هم با فرمت های مختلف موجود در سایت، بخش کالوکیشن، بیشترین ها،  فروش محتوای خود و وقتی به صفحه اول این سایت می روید با جمله «منبع عکس های گرافیکی برای همه» رو برو می شوید. در واقع سایت فری پیک یک سایت اسپانیایی و دارای منبع عظیمی از عکس و نقاشیهای فانتزی است که به یاری هنرمندان و طراحان گرافیکی و حتی طراحان غیر حرفه ای آمده است. فری پیک دارای تصاویری با فرمت وکتور، PSD، JPG، و ایکون هاست. البته عکس های وکتور این سایت با فرمت EPS در اختیار مخاطبان قرار می گیرد که یک فرمت به اصطلاح لایه باز برای نرم افزارهایی مانند کرل، ایلستریتور و حتی فتوشاپ است.

در صفحه ابتدایی سایت شما شاهده دو قسمت با عنوان عکس های محبوب و عکس های اخیر خواهید بود. عکس های محبوبه مجموعه عکس هایی با فرمت های گوناگونند که به وسیله کاربران سایت بیشتر دیده، جستجو و دانلود شده اند. عکس های اخیر نیز جدیدترین و آخرین عکس هایی هستند که به وسیله گرداندگان سایت به اشتراک گذاشته می شوند.

در زیر این دو گزینه نیز شما چهار گزینه عکس های رایگان، عکس های وکتور، گزینه ای با نام عکس، که منظور عکس هایی با فرمت JPG است و گزینه Psd ها را مشاهده می کنید. در انتهای صفحه باز هم بیشترین عناوین جستجو شده، این بار با عنوان و موضوع جستجو، برای شما نشان داده می شود.

 همچنین می توانید مقاله منوی سایت فری پیک FreePik را بخوانید.

جهت خرید فایل های فری پیک FreePik به لینک پیوست مراجعه نمایید.

یک نظر

  • […] و ارزش افزود نیز اضافه شود. همچنین می توانید مقاله معرفی سایت فری پیک FreePik را […]

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *