سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

خرید از سایت Graphicriver

خرید از گرافیک ریور Graphicriver
ورود به سایت و انتخاب فایل ⏏

  • (برای اضافه کردن لینک بر روی ㊉ کلیک نمایید)

خرید از سایت Graphicriver

دانلود سفارشی از سایت گرافیک ریور / گرافیک ریور Graphicriver

 

سایت گرافیک ریور graphicriver بخشی از سایت Envato elements و یک سایت قدرتمند در زمینه گرافیک که بازار آنلاین برای فروش فایل های دیجیتال هم می باشد. در این سایت پس از عضویت به راحتی می توانید فایل مورد نظر خود را بخرید یا فایل های گرافیکی خود را برای فروش قرار دهید. همچنین بخشی به عنوان همکاری در فروش وجود دارد که شما می توانید لینکی از گرافیک ریور در سایت خود قرار دهید و به ازای آن حق کمسیون دریافت نمایید.

خرید از سایت graphicriver

ما در دانلود پریمیوم آماده ایم تا هر فایلی را که شما نیاز داشتید برای شما دانلود و با دریافت کمترین هزینه برایتان ارسال کنیم.

عبارات کلیدی : خرید از سایت graphicriver  – دانلود سفارشی – گرافیک ریور – گرافیک ریور – دانلود از گرافیک ریور – دانلود از گرافیک ریور – گرافیکی – عکس

خرید از سایت graphicriver

پرفروشترین‌ محصولات گرافیک ریور Graphicriver

اولین محصول پرفروش سایت گرافیک ریور قالب های ارائه (پاورپوینت) است که این قالب ها به شکل زیبا همراه با تصاویر وکتور، افکت ها و نمودارهای جذاب مورد توجه کاربران قرار گرفته اند. دومین محصول پر فروش این سایت اکشن های فتوشاپ است، این اکشن ها بسته به نیاز طراحان کاملا کاربردی و متنوع است. سومین محصول پرفروش سایت گرافیک ریور پلاگین های فتوشاپ است.

خرید از سایت graphicriver

خرید یا فروش محصولات در Graphicriver

سایت گرافیک ریور بستری برای خرید و فروش فایل های دیجیتال طراحان سراسر جهان است. روش های فروش فایل در این سایت متنوع است، از روش ها فروش طرح روش اختصاصی و غیراختصاصی است به این صورت که در روش اختصاصی شما طرح را با قیمت بالا به کاربران ارائه می کنید و پس از آن طرح از روی سایت برداشته می شود. در واقع در روش اختصاصی یکبار طرح به فروش می رسد و خریدار تنها صاحب طرح می تواند باشد. در روش غیر اختصاصی طرح را با قیمت کمتر می توان چندین بار به فروش رساند.

نوع دیگری از کسب سود در این سایت همکاری در فروش نام دارد و به این صورت است که شما لینکی از این سایت در سایت خود قرار می دهید و به ازای هر فروش حق کمیسیونی به شما تعلق می گیرد.

خرید از سایت graphicriver

چگونه می توان در گرافیک ریور محصول فروخت؟

شما به شکل کاملا رایگان می توانید به صورت فروشنده در این سایت فعالیت داشته باشید و محصولات خود را در معرض فروش قرار دهید، برای فروشنده شدن شرایط شما به عنوان کاربر باید مورد تایید باشد و نیازمند عبور از شرایط خاص مورد نظر سایت گرافیک ریور است.
باید توجه داشته باشید طرحی که در معرض فروش قرار گرفته باید توسط شما طراحی شده باشه و طرح کپی شده از منابع دیگر نباشد.

خرید از سایت graphicriver

نحوه ی ثبت نام برای فروش طرح 

وارد سایت می شوید گزینه sign up را انتخاب می کنید پس از آن ایمیلی جهت تایید دریافت می کنید. در انتها با تایید حساب کاربری شما ایجاد می شود. برای فروش طرح باید گزینه become an autor را انتخاب کنید، این بخش نیازمند ثبت تعهد شما برای فروش طرح در سایت گرافیک ریور است و همچنین می توانید مهارت و تخصص های خود را در این بخش ثبت نمایید.
در این سایت امکان نمایش نمونه کارهای خود را هم دارید که از این طریق می توان نظر کاربران را جلب کرده و فروش خوبی بر روی این سایت داشته باشید.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید