سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

آموزش ثبت سفارش فایل های گرافیکی در سایت دانلود پریمیوم

این آموزش نحوه صحیح سفارش گذاری در سایت دانلود پریمیوم است. دقت نمایید که بیشتر سایت هایی که دانلود پریمیوم پشتیبانی می کند یا از داخل یا از خارج کشور مسدود هستند و برای استفاده پروژه های این سایت ها نیازمند استفاده از روش های  عبور از سد فیلترینگ و یا دور زدن تحریم اینترنتی هستیم.

پیش از شروع باید به این نکته اشاره کنیم که ما امکان دانلود تمام فایل های موجود در سایت ها را نداریم و ما به شما کاربران گرامی پیشنهاد می کنیم توضیحات داخل صفحات سفارش گذاری را با دقت مطالعه بفرمایید. به عنوان مثال در سایتی مانند سایت Adobe Stock فقط دانلود فایل های عکس و وکتور را داریم اما مثلا در سایت های envato elements و freepik کلیه محصولاتشان قابل دانلود هستند. مجدد تاکید می کنیم که به توضیحات داخل صفحات سفارش گذاری توجه نمایید.

در ابتدا پروژه موردنظر را پیدا می کنیم و پس از آن به ثبت سفارش در سایت دانلود پریمیوم می پردازیم.

وارد سایت Shutter Stock می شویم و برای پیدا کردن فایل لایه باز در موضوع ماشین کلمه Car را جستجو می کنیم و فیلتر را بر روی وکتور می گذاریم. پس از یافتن تصویر مورد نظر بر روی آن کلیک می کنیم.

نحوه صحیح ثبت سفارش

در این قسمت برای دانلود فایل اصلی از سایت Shutter Stock لینک مربوط به این تصویر را در قسمت آدرس بار مشاهده می کنید را Copy کرده و سپس وارد بخش سفارش گذاری تصویر Shutter stock در سایت دانلود پریمیوم می شویم.

نحوه صحیح ثبت سفارش

همچنین امکان دانلود ویدئو های سایت Shutter stock نیز وجود دارد و برای سفارش گذاری باید وارد بخش مربوط به سفارش گذاری ویدئو Shutter stock شوید.

فرم سفارش گذاری را با دقت تکمیل نمایید زیرا تنها راه ارتباطی ما با شما این اطلاعات می باشند، درج صحیح ایمیل بسیار مهم است زیرا پس از تکمیل سفارش لینک های دانلود برای شما ایمیل می شوند.

نحوه صحیح ثبت سفارش

در قسمت لینک های درخواستی لینک Shutter stock که در مرحله قبل انتخاب کرده بودیم را Copy و در باکس مربوطه Paste می کنیم.

اگر نیازمند فایل های بیشتری برای دانلود هستید با کلیک بر روی علامت بعلاوه (+) در قسمت سمت چپ باکس لینک های درخواستی به هر میزان لینک دسترسی خواهید داشت و محاسبه قیمت نیز براساس تعداد لینک های شما محاسبه و در قسمت قیمت کل قابل مشاهده است.

نحوه صحیح ثبت سفارش

پس از تکمیل فرم سفارش با کلیک بر روی دکمه ارسال و پرداخت وارد درگاه بانکی می شوید. در این قسمت شما اطلاعات درگاه بانکی خود را وارد و پرداخت را تکمیل می نمایید.

پس از پرداخت موفق یک ایمیل و یک پیامک تایید برای شما ارسال می شود و شماره سفارش و لینک های درخواستی شما در ایمیل قابل مشاهده می باشند.

همکاران ما پس از بررسی لینک ها برای دانلود فایل ها اقدام و پس از چند دقیقه لینک های درخواستی را به ایمیل درج شده در فرم سفارش ارسال می کنند.

نحوه صحیح ثبت سفارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *