سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

هزینه و نحوه عضویت در آی استوک iStock

هزینه و نحوه عضویت در آی استوک iStock  به سه نحوه متفاوت امکان پذیر است. گروه اول که کاربران پایه محسوب می شوند با پرداخت هزینه ای ماهیانه می توانند تنها به عکس های اصلی و عمده با نام Essentials دسترسی داشته باشند.

البته این دسترسی هم محدود است و شما تنها قادر خواهید بود که تعداد مشخصی تصویر دانلود کنید. برای مثال با پرداخت ماهانه 29 دلار آمریکا در هر ماه 10 عکس و حداکثر با پرداخت 166 دلار 750 عکس برای شما قابل دانلود است.

نحوه دوم یا کاربران ویژه علاوه بر تصاویر عمده به تصاویر خاص (Essential & Signature)  نیز دسترسی دارند. در این حالت نیز مانند مدل قبل کاربر تنها می تواند تعداد مشخصی تصویر دانلود کند. برای نمونه کاربر با پرداخت ماهانه 70دلار 10 تصویر و با پرداخت 333 دلار 750 تصویر در ماه می تواند از سایت دانلود کند. در هیچکدام از دو روش گفته شده کاربر به فیلم ها دسترسی ندارد.

تنها با باز کردن پک اعتباری می تواند به تمام منابع سایت، دریافت ایمیل هایی از طرف سایت، راهنمایی و امکانات ادیتور دسترسی داشته باشد. کاربران می توانند از 1 تا 300 اعتبار خریداری کند و هزینه ای معادل 12 دلار تا 2400 دلار پرداخت نماید. البته به این هزینه، قیمت ایجاد یک حساب کاربری در همین سایت نیز اضافه می شود. در کل امکان دانلود تصاویر رایگان در آی استوک بسیار کم است.

همچنین می توانید مقاله امکانات جذاب آی استوک iStock را بخوانید.

جهت خرید فایل های آی استوک iStock به لینک پیوست مراجعه نمایید.

یک نظر

  • […] می توانید مقاله هزینه و نحوه عضویت در آی استوک iStock را […]

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *