سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

شخصی‌سازی نحوه‌ی نمایش پست‌ها در اینستاگرام

شخصی‌سازی نحوه‌ی نمایش پست‌ها در اینستاگرام

اینطور که به نظر می‌رسد، اینستاگرام می‌خواهد به زودی قابلیتی را به شبکه‌ی اجتماعی خود اضافه کند که به کاربران اجازه می‌دهد نحوه‌ی نمایش پست‌ها در پروفایل خود را شخصی‌سازی کنند.

اینستاگرام یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر به حساب می‌آید که برای میلیون‌ها کاربر، اصلی‌ترین پلتفرم برای اشتراک‌گذاری تصاویر و فیلم است. کاربران می‌توانند محتوای مورد نظر خود را با رنگ و لعاب مختلف در اینستاگرام پست کنند و ابزار گوناگونی هم برای انجام این کار در اختیارشان قرار دارد؛ اما نکته اینجاست که کاربران در حال حاضر نمی‌توانند خودشان تصمیم بگیرند این پست‌ها در صفحه‌ی پروفایل‌شان چگونه به نمایش گذاشته شوند. حالا اما به نظر می‌رسد اینستاگرام می‌خواهد این ضعف را برطرف کرده و به کاربران اجازه دهد نحوه‌ی نمایش پست‌ها در پروفایل‌شان را شخصی‌سازی کنند.

برش بخشی از یک تصویر به عنوان تصویر کاور در پروفایل اینستاگرام

طبق گفته‌ی یکی از افشاگران با نام alex193a@ در توییتر، نخستین امکان شخصی‌سازی، انتخاب بخشی دلخواه از یک تصویر به عنوان تصویر کاور است. به این صورت که می‌توانید هر بخشی از تصویر را که می‌خواهید، به عنوان تصویر کاور انتخاب کنید تا در پروفایل شما به نمایش در بیاید. امکانی که پیش از این وجود نداشت.

این قابلیت به خصوص برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که می‌خواهند صفحه‌ی نخست پروفایل‌شان در یک نگاه، بسیار منظم و جالب به نظر برسد. در حال حاضر بسیاری از کاربران هستند که با بهم چسباندن تکه‌های مختلفی از یک تصویر بزرگ و واحد، آن را در پروفایل خود به نمایش می‌گذارند؛ با اضافه شدن این قابلیت جدید، انجام این کار باید بسیار ساده‌تر شود. همچنین آن دسته از کاربرانی که می‌خواهند بخش خاصی از تصویر یا ویدیویی که به اشتراک می‌گذارند به نمایش در بیاید، می‌توانند از این قابلیت بهره ببرند. پیش از این گفته می‌شد اینستاگرام در تلاش است تا امکان تغییر ترتیب نمایش پست‌ها را در پروفایل فراهم کند. اینطور که به نظر می‌رسد، این قابلیت جدید باید به نوعی به آن مرتبط باشد.

امکان انتخاب نسبت تصویر بزرگ‌تر برای نمایش تصاویر

طبق گفته‌ی یکی از افشاگران با نام alex193a@ در توییتر، نخستین امکان شخصی‌سازی، انتخاب بخشی دلخواه از یک تصویر به عنوان تصویر کاور است. به این صورت که می‌توانید هر بخشی از تصویر را که می‌خواهید، به عنوان تصویر کاور انتخاب کنید تا در پروفایل شما به نمایش در بیاید. امکانی که پیش از این وجود نداشت. این قابلیت به خصوص برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که می‌خواهند صفحه‌ی نخست پروفایل‌شان در یک نگاه، بسیار منظم و جالب به نظر برسد. در حال حاضر بسیاری از کاربران هستند که با بهم چسباندن تکه‌های مختلفی از یک تصویر بزرگ و واحد، آن را در پروفایل خود به نمایش می‌گذارند؛ با اضافه شدن این قابلیت جدید، انجام این کار باید بسیار ساده‌تر شود. همچنین آن دسته از کاربرانی که می‌خواهند بخش خاصی از تصویر یا ویدیویی که به اشتراک می‌گذارند به نمایش در بیاید، می‌توانند از این قابلیت بهره ببرند. پیش از این گفته می‌شد اینستاگرام در تلاش است تا امکان تغییر ترتیب نمایش پست‌ها را در پروفایل فراهم کند. اینطور که به نظر می‌رسد، این قابلیت جدید باید به نوعی به آن مرتبط باشد. امکان انتخاب نسبت تصویر بزرگ‌تر برای نمایش تصاویر

تصویری که نشان می‌دهد نسبت تصویر بزرگ‌تر تا چه

اندازه تصاویر را کامل‌تر و بهتر به نمایش می‌گذارد

قابلیت شخصی‌سازی دوم که اینبار توسط کاربری با نام salman_memon_7@ کشف شد، امکان انتخاب نسبت تصویر ۴:۵ برای تصاویر بند انگشتی است که در پروفایل شما به نمایش در می‌آیند. این قابلیت که در حال حاضر در مرحله‌ی تست و آزمایش قرار دارد به شما اجازه می‌دهد تصویر کشیده‌تری را در صفحه‌ی پروفایل خود قرار دهید. این قابلیت به خصوص به کاربرانی که دوست دارند تصاویر پرتره به اشتراک بگذارند، کاربردی است چرا که می‌توانند تصویر را به صورت کامل و بدون اینکه نیاز به باز کردن آن باشد، مشاهده کنند.

متأسفانه نمی‌دانیم چه زمانی امکان شخصی‌سازی پروفایل در اینستاگرام در دسترس عموم کاربران قرار خواهد گرفت اما می‌دانیم هر دوی آن‌ها در مرحله‌ی تست و بررسی قرار دارند. هرچند این موضوع سبب نمی‌شود به عرضه‌ی آن‌ها اطمینان داشته باشیم چون در حال حاضر قابلیت‌های فراوانی وجود دارند که بارها و بارها مورد بررسی قرار گرفته‌اند اما هیچوقت رسما عرضه نشده‌اند. حال باید دید در رابطه با این تغییرات جدید چه اتفاقی می‌افتد.

منبع : XDA-Developers

پیشنهاد می کنیم مقاله هدف از متن باز کردن الگوریتم توییتر چیست؟ را هم بخوانید.

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *