سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1403/03/05

کاربر گرامی در صورت بروز مشکل در مراحل پرداخت سایت، از طریق تلگرام یا واتساپ اقدام به ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

راه های ارتباطی : به ترتیب اولویت

هزینه های دانلود و عضویت سایت شاتر استوک

شاتر استوک اجازه می دهد که بدون عضویت در سایت از آنها فایل دانلود کنید البته تا زمانی که هزینه فایل ها حتی به صورت تکی محاسبه و واریز شود.

هزینه شاتر استوک از این قرار است: 5 فیلم در ماه 99دلار آمریکا، سالانه 949 دلار، ماهی بیست کلیپ ماهانه 199 دلار آمریکا، برای تصاویر ماهانه با سقف ده عکس 29 دلار و سالانه 299 دلار، موسیقی برای هر ترک 49 دلار، دانلود یک ساله بدون محدودیت 199 دلار، عکس های ادیتوریال، پک 25 عکسی 2479 دلار و هر عکس تکی 199 دلار. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هزینه فیلم و عکس ها با تغییر کیفیت HD, SD تغییر خواهند کرد.

دانلود تمام فایل ها به جز موسیقی دارای محدودیت 5، 10 و 25 تایی است. نکته حائز اهمیت در هزینه های این سایت استفاده چند کاربر از امکانات آن است. یعنی با پرداختی مشخص چند کاربر با ای دی متفاوت می توانند از امکانات استفاده کنند. همچنین با هر کاربر جدید شاتر استاک به تیم و گروه شما تخفیف می دهد. این امکانات برای کارهای تیمی هنری و گرافیکی بسیار به صرفه است. برای مثال دو تا کاربر با 379 دلار در ماه و 3 تا کاربر با هزینه 479 دلار در ماه می توانند 750 عکس دانلود کنند.

همچنین می توانید مقاله امکانات عکس و تصاویر شاتر استوک Shutterstock را بخوانید.

جهت خرید فایل های شاتر استوک shutterstock به لینک پیوست مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *