سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1402/07/04

خرید از سایت Shutterstock Video HD فقط 300.000 تومان

HD

دانلود ویدئو شاتر استاک
هزار تومان ۳۵۰ برای دانلود هر یک فایل
  •  

  • (برای اضافه کردن لینک بر روی ㊉ کلیک نمایید)
  • قیمت:
  • 0 تومان

دانلود سفارشی از سایت شاتر استوک (Shutterstock (Video

سایت شاتر استوک یک سایت حرفه ای برای دانلود موسیقی، تصاویر وکتور و پیکسلی، فیلم، تصاویر ادیتوریال، الگو ها و … است. این سایت با نگاه ویژه به کارهای گروهی و تخفیف برای گروهای هنری، ایجاد امکاناتی چون ادیت کردن تصاویر، معرفی هنرمند ماه و دسترسی به بیش از 370 میلیون عکس و فیلم که ماهانه به آن افزوده می شود، یک سایت تخصصی گرافیکی و هنری محسوب می شود.

خرید از ادوب استوک adobe stock

معرفی شاتر استوک (Shutterstock (images

سایتی که تا پایان 31 مارچ سال 2021 بیش از 370 میلیون عکس و فیلم در خود بار گزاری کرده است و شاید به همین دلیل سیاست های دانلود و برداشت مطلب از آن در مقایسه با سایت های دیگر کمی سخت گیرانه تر باشد. سایت آمریکایی شاتر استوک، فضایی است که میلیون ها عکس، موسیقی، فیلم، الگوهای از پیش تعیین شده یا Templates، ابزار تغییر و ادیت عکس و بلاگ های متنوع در اختیار کاربران خوش ذوق و هنرمند خود قرار می دهد. در بدو ورود  و عضویت نیز می توانید با اجازه سایت ده عکس را به طور آزمایشی و رایگان دانلود کنید.

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکانات عکس و تصاویر شاتر استوک

برای تمام فایل ها و آثاری که در سایت حضور دارند در انتهای آنها مطالبی مانند شناسنامه وجود دارد که فایل ها را به طور کامل معرفی می کند. نام هنرمند اثر، اندازه و کیفیت موسیقی یا عکس  و… جز موارد این معرفی نامه هستند. تمام آثار موجود در سایت را می توانید سایز، پیکسل و کیفیت آن را خود انتخاب کرده و دانلود کنید. در قسمت منوی سایت تصاویر به زیر گروه های تصاویر پیکسلی، وکتور، ایلستریتور و … تقسیم می شوند.

تصاویر پیکسلی با فرمت JPEG در اختیار کاربران قرار می گیرد. کاربر هر تصویر را از هر نوعی که باشد، می تواند دانلود کرده، به اشتراک بگذارد، لایک، ذخیره یا زوم کند. تصاویر حرفه ای با عنوان curate در سایت وجود دارند که تصاویر مخصوص همین سایت هستند و به وسیله گراندگان آن ادیت شده و بر روی شاتر استوک قرار گرفته اند. تصاویر آفست، نیز دسته ای دیگر از زیر مجموعه عکس های با کیفیت این سایت است. امکان جستجوی تصاویر با عنوان بندی و موضوع نیز برای کاربران وجود دارد.

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکانات فیلم و موسیقی های شاتر استوک

مواردی که در مورد عکس ها گفته شد برای فیلم ها نیز صادق است. یعنی فیلم ها هم در منوی سایت دارای زیر مجموعه ای متفاوت است و هر فیلم نیز شناسنامه مشخصی دارد که از کیفیت، حجم، هنرمند خالق و… فیلم صحبت می کند. هر فیلم را نیز می تواند لایک، ذخیره، دانلود کرد. برای یافتن فیلم ها می توان از فیلترهایی که مدت زمان فیلم، کیفیت HD و SD، fps، با حضور انسان یا بدون آن و… را مشخص می کند را فیلتر کرده و جستجو کنید. 

بخش موسیقی نیز که ارتباط مستقیمی با فیلم دارد با چهار دسته ژانر موسیقی، موسیقیای محبوب، موسیقی های اخیر و حال و شرایط متفاوت قابل جستجو است. البته این سایت به طور خاص اجازه می دهد که شما موسیقی مورد نظر خود را در اندازه و زمان متناسبی که مایل هستید برش داده و دانلود کنید. در واقع می توانید یک موسیقی را متناسب با فیلم و پروژه کوتاه یا بلند کند.

خرید از ادوب استوک adobe stock

شابلون، تصاویر سه بعدی و ادیتوریال شاتر استوک 

قسمت شابلون یا الگوها Templates نیز دارای هزاران الگوی متفاوت است که در فرمت های PDF, PNG, JPG, TIFF و … وجود دارند. به گفته شاتر استوک سالانه بالای 500 هزار  الگوی جدید به سایت افزوده می شود. در منو قسمتی به تصاویر 3D نیز اختصاص داده شده است. که البته برای دانلود این تصاویر به سایت دیگری لینک داده می شوید.

در منو بخشی نیز با نام ادیتوریال وجود دارد که امکان دسترسی به عکس و فیلم های ادیتوریال را برای کاربران ممکن می سازد. در توضیح فایل های ادیتوریال تنها این را اضافه کنیم که این تصاویر و عکس ها غالبا با یک نوشته یا توضیح می آیند و تصاویر پر کیفیتی هستند که در رسانه های خبری یا حتی مطالب آموزش در اختیار افراد جامعه قرار می گیرند و خالقینی مشخص از فرد یا یک گروه رسانه ای دارند. دانلود این تصاویر به جهت استفاده تبلیغاتی باید با اجازه ای بیشتری از طرف سایت صورت بگیرد.

خرید از ادوب استوک adobe stock

امکانات بیشتر سایت شاتر استوک

دو امکان متفاوتی که شاتر استوک در اختیار کاربران خود قرار می دهد یکی معرفی هنرمند ماه و دیگری امکان ادیت کردن عکس است. کاربران می توانند کارهای هنری خود را در سایت به اشتراک بگذارند که این تولیدات هنری حتی می تواند موسیقی باشد. در انتهای ماه نیز هنرمند منتخب معرفی می شود. به کمک ابزار نیز کاربران می توانند عکس و  فیلم ها را بدون داشتن نرم افزاری چون فتوشاپ در سایت تغییر داده و به دلخواه ادیت کنند.

خرید از ادوب استوک adobe stock

هزینه های دانلود و عضویت سایت شاتر استوک

شاتر استوک اجازه می دهد که بدون عضویت در سایت از آنها فایل دانلود کنید البته تا زمانی که هزینه فایل ها حتی به صورت تکی محاسبه و واریز شود.

هزینه شاتر استوک از این قرار است: 5 فیلم در ماه 99دلار آمریکا، سالانه 949 دلار، ماهی بیست کلیپ ماهانه 199 دلار آمریکا، برای تصاویر ماهانه با سقف ده عکس 29 دلار و سالانه 299 دلار، موسیقی برای هر ترک 49 دلار، دانلود یک ساله بدون محدودیت 199 دلار، عکس های ادیتوریال، پک 25 عکسی 2479 دلار و هر عکس تکی 199 دلار. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هزینه فیلم و عکس ها با تغییر کیفیت HD, SD تغییر خواهند کرد.

دانلود تمام فایل ها به جز موسیقی دارای محدودیت 5، 10 و 25 تایی است. نکته حائز اهمیت در هزینه های این سایت استفاده چند کاربر از امکانات آن است. یعنی با پرداختی مشخص چند کاربر با ای دی متفاوت می توانند از امکانات استفاده کنند. همچنین با هر کاربر جدید شاتر استاک به تیم و گروه شما تخفیف می دهد. این امکانات برای کارهای تیمی هنری و گرافیکی بسیار به صرفه است. برای مثال دو تا کاربر با 379 دلار در ماه و 3 تا کاربر با هزینه 479 دلار در ماه می توانند 750 عکس دانلود کنند.

خرید از سایت Shutterstock Video 4K

برای اطلاع از تخفیفات و اخبار پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید