سایت فعال می باشد : آخرین بروزرسانی 1402/11/27

در صورت بروز مشکل در پرداخت لطفا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام
(09352474836) با ما در ارتباط باشید

تصاویر و فونت های yellowimages یلو ایمیج

در سایت yellowimages در قسمت ابزار آلات تقلیدی یا Object Mockups موضوعات مختلف از جمله وسایلی ورزشی، بسته بندی های مواد مختلف، لباس و کیف نمونه های متنوعی طرح و عکس دیده می شود.  با ضربه بر روی هر تصویر اطلاعاتی از آن حاوی بر ID، فرمت تصویر، خالق طرح، هزینه تصویر با دو فرمت PSD  و JPG ، سایز، ابعاد و … در اختیار کاربر قرار می گیرد.

در برخی موارد کاربران می توانند پدید آورنده طرح ها را نیز در شبکه های اجتماعی دنبال کنند. تصاویر PNG نیز خود شامل زیر مجموعه تصاویر 360 درجه، فونت های نوشتاری با فرمت PNG و … است. مورد دیگر در منو فونت های نوشتاری و خلاقانه است.

در صفحه ای که برای این منو باز می شود نیز 4 زیر مجموعه از فونت های فانتزی با غذا، نئون، بالون و تکنولوژی دیده می شود. البته تصاویر فونت ها به صورت یک پک الفبایی و گاهی حتی همراه با اعداد فانتزی فروخته می شوند. در سایت یلو ایمیج  تصاویر، فونت و خلاصه هر محصولی یک توضیح مفصل در انتها دارد که حتی به طور جزیی توضیح می دهد که این تصویر مقابل شما برای چه طراحی، حرفه ای یا آماتور، و کدام نسخه نرم افزار مناسب است.

همچنین گاهی در انتهای تصاویر و پک های فروش لینکی آموزشی به یوتوب داده می شود تا استفاده از تصویر یا افکت مورد نظر، کاربردها و نرم افزارهای مناسب را به طور تصویری به شما آموزش دهد. تعداد لایک هایی که هر محصول گرفته است را نیز می توانید، مشاهده کنید.

همچنین می توانید مقاله  گزینه فروشگاه خلاقانه yellowimages یلو ایمیج را بخوانید.

جهت خرید فایل های یلو ایمیج yellowimages به لینک پیوست مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *